neděle 1. září 2019

Selfcare Saturday

Poslední dobou je toho na mě nějak moc...snažím se dát dohromady práci, blog, youtube, podcasty a instagram, do toho zdravě jíst a cvičit, víc číst a věnovat se asi tak 1921928 milionu lidí najednou, protože neumím říkat ne a chci, aby mě měli všichni rádi.

Ach-jo. 

Jsem nevyspalá, naštvaná, demotivovaná a jediný po čem prahnu je trocha #metime.
Včerejšek byl proto přesně ten den, který jsem si vynahradila jen a jen sama pro sebe. 
Ráno jsem si přispala - asi do 8, což je pro mě teď hodně hodně pozdě :D, četla si knížku a dopoledne strávila ve fitku. 
Jsem staršně ráda, že jsem si konečně cvičení zase oblíbila a vidím (a cítím) nějaký progress.
Po cestě domů jsem si koupila green juice v UGU a bezlepkový chleba v Antonínově Pekařství a kolem půl dvanáctý si připravika královskej brunch v podobě avotoastu a míchaných vajíček!

Odpoledně mě čekala moje první gelová manikúra a pedikúra. Snad nikdy jsem nebyla u nikoho jiného než mojí mamky a už vůbec nikdy jsem si nenechávala dělat gel lak!

Vím, že to pro nehty není nejzdravější, ale chtěla jsem to zkusit, protože potřebuju zkrátka mani, co mi vydrží dlouho a co se mi nesloupe hned po 3 dnech.

Mamka mi doporučila Beauty Makers na Invalidovně a já to tam musím doporučit i vám!
Měla jsem nejdřív trochu předsudky. Přece jenom je to ruský salón a je to tak takový navoněný a růžový, taková nehtová verze Cafe Chloe, ale zachvilku si zvyknete a slečny jsou neuvěřitelně milý a šikovný! Určitě jsem tam nebyla naposledy. :)

Večer jsem se pak s Liuš a jejím extrémně talented kamarádem Patrikem vydali na takovej měnší photoshoot.
Konečně pro vás totiž připravuju novej koncept blogu (snad už příští týden bude ready!) a potřebovala jsem nějaký úvodní fotky.
Tady vám dám takový menší sneak peek, al máte se vážně na co těšit. <3


K obědo/véče jsem si v kavárně Zanzibar dala lososovou poke bowl a řeknu vám, v Praze mi zatím chutnala asi nejvíc!!! Snad víc než na Manifestu a poke Hausu.
 Takže schválně - kde mají v Praze podle vás nejlepší poke?


Večer jsem se už jenom válela, konečně dočetla rozečtenou knížku (teprve druhou za léto, chápete to?! hrůza) a NEudělala žádnou práci.
Myslím, že se z toho stříhání dneska asi zblázním, ale potřebovala jsem si trochu oddychnout. :)
Jakou jste měly sobotu vy?

S láskou, V.


Share:

2 komentáře

  1. aj takéto dni treba, aj keď mám počas nich niekedy pocit, že nič nerobím, ale veď robota si ma vždy počká :D som zvedavá na nový koncept :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Podle mě je důležitý uvědomit si, že když člověk neodpočívá neni pak schopnej efektivně pracovat..:) Jinak ti moc děkuju!

      Vymazat

Blog Design Created by pipdig