neděle 8. září 2019

E30: #2 Let's just talk! Co si mě štve na influencerech a jak bojovat s depkou?

Krásné pondělí. <3 
Dlouho jsme si pořádně nepokecali!
A proto bude dnešní podcast jenom o tom. 
Bezpointní kecání na téma našich workshopů s Verčou, o tom jak bojuju s depkou, co mi vadí na influencerech a fitness komunitě na internetu a další věci, se kterýma bych se vám ráda svěřila.

Tak si nažhavte sluchátka, udělejte si čaj nebo kafe - and let's just talk!


Budu moc ráda za vaší zpětnou vazbu v komentářích! 

S láskou, V.

Share:

4 komentáře

 1. Val, tenhle podcast je fakt skvělý!!!💓💓💓
  Po celém dlouhém pondělí jsem se u něj krásně zrelaxovala i zasmála, a zamyslela nad spousty věcmi.
  Jsi prostě skvělá, krásná, inspirativní holka, a postavu máš nádhernou, i když chápu že občas má člověk špatnou náladu, nebo je unavený, celý den se cítí jako pod dekou, a tak má tendenci na sobě vše zkoumat, nebo se přejíst. Moc dobře tohle znám, taky jsem si poruchami příjmu potravy prošla, a je to běh na opravdu dlouhou trať. Ale jsme jenom lidi, a to že je člověk, unavený, a má chutě na sladký, je naprosto normální, znám hodně lidí co to tak má. A mám radost, jak jsi říkala, že jsi se dlouho nepřejedla až teď, věř že se ty intervaly budou zkracovat a bude to jen a jen lepší!!!😊 Mě to taky dlouho trvalo než jsem se tady z těch koloběhů, přejídání dostala, a teď už je to taky tak pár měsíců co jsem se nepřejedla a je to fakt skvělý. Tak ti přeju hodně štěstí, odpočinku🌞 a určitě s těmito podcasty pokračuj😄!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anežko, hrozně moc ti děkuju!!!😍 To je fakt skvělý, mám radost i za tebe. Doufám, že to u mě taky bude už jenom lepší. Děkuju🥰

   Vymazat
 2. zbožňujem presne tieto témy ! :) znovu super

  WHEN PIGS FLY

  OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig