pátek 9. srpna 2019

Wannabe analog Friday

Jestli jste poslední cca rok pravidelnými uživateli instagramu, určitě vám nemohl uniknout boom aplikace "HUJI". 
HUJI je specifická tím, že na vaše fotky automaticky už při jejich pořizování přidává filter, díky kterýmu vypadají, jako by byly pořízený na analogový foťák z 80. let. Na kouzlu jim přidává i to, že vy vlastně nevidíte, jakou fotku fotíte, dokud jí nepořídíte - stejně jako na skutečnym analogu!
Já osobně tuhle aplikaci fakt miluju a vy, co mě sledujete už aspoň rok si možná pamatujete, že moje stories loni v létě neměli jinej než lehce fialovej odstín a pošramocenej vzhled. :D
Každopádně jsem se rozhodla, že bych mohla dneska tuhle mojí oblíbenou aplikaci krapet oprášit a vyfotit vám můj den tímhle pomyslným analogem. 

Takže, jaký byl můj super ultra mega giga retro, analogovej pátek?


Hnedka potom, co jsem se kolem 6. ráno vyhrabala z postele jsem nazula tenisky, nasoukala se do legín a vydala se do fitka. Snažím se teď "naject si" zase do nějaké workout rutiny a musím říct, že mi nejvíce vyhovuje cvičit ráno. Cvičení mi lépe odsejpá, vyhovuje mi prádný žaludek a hlavně - pokud mám jít cvičit po práci, vim, že už se ani za mák nedonutím a takhle to můžu mít z krku hnedka po ránu.


Dneska jsem hned na sedmou vyrazila na Body Pump, což je jedna z lekcí tady u nás ve fitku. Je to silový trénink zaměřený na celý tělo s osou na kterou přidáváte nebo ubíráte kotouče. Pro někoho, jako jsem já, kdo vždy cvičil jen s vlastní vahou a úplně vynechával horní polovinu těla, je to fakt maso a já se už opravdu těším, až zejtra zas nebudu schopná zvednout ani řasenku nebo si učesat vlasy.


Po fitku jsem se doma převlíkla, zlidštila a vyrazila do práce. Musím říct, že dnešní den byl ze všech opravdu úplně nejlepšejší (ach, ty pátky!). Dopoledne jsme prokecali a já se zase naučila spoustu novejch věcí - teď už se vážně nemůžu dočkat, až budu moc konečně začít doopravdy pracovat.


Na oběd jsem si dneska udělala menší procházku do Puzzle salads, kde jsem zatím byla jen jednou v životě - a moooc mi tam chutnalo! Vyzkoušela jsem jejich Pumpkin cous cous salát a rozhodně doporučuju všema 10ti. Jediný mínus, ale vlastně i plus, je, že jsem se z něj tak najedla, že jsem byla totálně přejezená celý odpoledne.Jakmile byla padla, vydala jsem se ještě na rychlej filtr do Emy, kterou mám kousánek od práce. Sepsala jsem si TO DO LIST na víkend a sotva jsem si ucucla kafe už jsem běžela na tramvaj, abych se stihla včas sejít s Anetkou, se kterou jsme vyrazily udělat pár fotek a na jedno pivínko na náplavku.
Pofotily jsme, pokecaly, domluvily jsme se na další den na ranní trhy na náplavce a já se po celym dni konečně odebrala domů, abych stihla napsat dnešní článek a sestříhat zítřejší vlog!


Protože jsem byla extrémně líná vymýšlet jakýkoliv jídlo, k véče jsem si jen nakrájela pár brambor, šoupla to do trouby, hodila k tomu poslední 2 falafely, co mi zbyly v ledničce a voila - véča byla na stole! Zbytek večera jsem už jenom proseděla u počítače a editovala nový vlog.


Musím říct, že dnešní den byl vážně úžasnej!
Nejen, že jsem si fakt moc užila den v práci, skvěle pokecala s Anet, ale dokonce jsem stihla být i produktivní a udělat všechny věci, co jsem potřebovala. <3 Takovýhle dny jsou prostě nejlepčí. :D
Jaký jste měli pátek vy? A baví vás tyhle "a day in life" články?:)

S láskou, V.
Share:

5 komentářů

 1. Opět musím pochválit krásný fotky a fakt origoš nápad na článek!

  HUJI mám v telefonu a upřímně ji často zapomínám používat. Za ty tři týdny, co jsem na Maltě jsem to třeba nepoužila ani jednou. :D Takže ti moc děkuju za připomenutí, dneska se hned vrhnu na fotky! <3

  Závidím ti to cvičení ráno.. Já přes školní rok vstávám v 5:40, abych vůbec stihla dojet vlakem do školy, takže cvičení prostě nepřipadá v úvahu. :( Ale asi mi to ani tolik neva, jsem zvyklá na cvíčo večer, kdy si dávám workout vždycky i jako pauzu mezi učením.

  A můj pátek? Zdaleka nebyl tak produktivní, jako ten tvůj. :D Já se tady prostě jen flákám. Od 9 jsem byla v jazykovce, kde jsem ve 12:30 dokončila můj tří týdenní kurz, dostala jsem certifikát o dosaženém levelu C1 Advanced a šla domů. K obědu jsem si dala salát a čokoládu - chápeš to? Jsem fakt naivní.. Chvilku jsem si dávala siestu a ve 3 jsem vyrazila s kámojdou z Litvy na pláž. Jako mini workout by se dalo počítat maximálně naše plavání k bójkám a zpět. :D Po chvíli se k nám přidala moje spolubydlící z Polska, udělaly jsme pár fotek a šly na véču. Večer jsem se byla s Alexandrou z Polska naposledy projít do města, pokecaly jsme si na balkóně a v jednu ráno jsem si sbalila kufry. :D
  Dneska se stěhuju z host family na apartmán k mým rodičům, kteří za mnou přiletěli. :) Začíná týdenní dovča! <3

  Tereza's journal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Juuu Terko, tak to moc gratuluju! Opravdu ti hrozně závidím, já bych teď za dovču u moře vraždila!!:D<3

   Vymazat
 2. Mám tyhle články z každodenního života velice ráda. Závidím takhle všem co můžou ať už před školou či prací si chodit zacvičit. Cvičení v létě hodně flákám i taky proto, že přes léto mám v pokoji který mám v podkroví nedejchatelno :D.

  A jaký byl můj pátek? Nebyl tak produktivní jako ten tvůj :D Já se tenhle docela flákám. Mám totiž dovolenou a tak si užívám pohodu doma. Ráno jsem vyspávala skoro do 11, jelikož jsem skoro do 3 ráno četla knížku. Poté jsem si dala oběd ( guláš s rýží :D ), poté jsem to v obýváku trochu pofackovala a šla si na zahradu číst další knihu ( plním totiž čtenářskou výzvu od databáze knih ). Když jsem se kolem šesté hodiny večer zase vrátila domů připadala jsem si trochu jak černoch :D. Udělala jsem si večeři ( mé oblibené brambory z trouby s avokádem, které zbožňuji ). Večer jsem strávila se skleničkou vína, s filmy a psaním recenze knížky na blog.

  Epilepsyylife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věrko, to zní jako totálně boží pátek! Fakt ti závidím disciplínu ve čtení . Mě teď tvá přelouskat jednu knížku snad měsíc a vůbec se k tomu nemůžu donutit! Takže fakt, klobouk dolů. <3 A podle mě vůbec nevadí, že si se trochu "poflakovala" - je hrozně důležitý umět si odpočinout. :)

   Vymazat
 3. Ale ti to na tých analógových fotkách nesmierne pristane! ♥

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig