sobota 24. srpna 2019

Saturday in Linz

Víkend. 
Díky Bohu konečně!
A trval asi tak 5 sekund, že jo. Tentokrát jsem se po 3 týdnech poprvý vrátila zpátky domu, abych si alespoň jeden den užila s rodiči a sourozenci, který teď (beze mě, fňuk) odjíždí na víc jak týden pryč, já se vracím zpátky do Prahy a who knows, kdy se zase uvidíme. Zároveň to dneska bylo poprvý po 3 měsících, co jsem se podívala do Linze a řeknu vám, byla to šílená nostalgie! Vracet se po takový době někam, co bylo 3 roky vaším domovem...fakt zvláštní pocit.


Hlavním důvodem našeho vejletu, ale nebylo nic pozitivního. Potřebovala jsem sem akutně zajet a zrušit členství ve fitku, což bylo prostě nemožný vyřídit online nebo po telefonu. 
To bylo bez úspěchu a vypadá to, že budu muset ještě půl roku platit 800 měsíčně za posilovnu, do který nechodím...rozumím tomu, že při zakupování členství ve fitku podepisujete kontrakt na určité časové období, ale přece jen, když se člověk odstěhuje, zraní se nebo z jakýhokoliv jinýho osobního důvodu členství už nemůže využívat...musí existovat cesta, jak to zrušit. Ne?

Nemáte s tím někdo zkušenost? Opravdu, rada ohledně tohohle by mi doslova zachránila život...nebo alespoň úspory. :D
I když byla akce posilovna neúspěšná, náladu jsme si spravily alespoň obědem ve Vapianu, který je v Rakousku 1000x lepší než v ČR. Navíc tam teď mají nově i quinoa buddha bowl, na který jsem si v rámci #projectcomeback pochutnala já! Carbonara hold budou muset počat, až zas oblíknu aspoň jedny kalhoty.
Zima je nějak moc blízko..:D
Mojí milovanou zmrzlinu v Eisdieler jsem si ale odpustit nedokázala. <3
 Nejraději mám Shot to chill (maková s povidlama) a Pusch up (kávová).
 Pokud někdy budete v Linzi..víte kam zajít!


Přestože je Linz a obecně Rakousko fajn, nezastýskalo se mi ani na minutu a upřímně, při představě, že bych se sem měla za 14 dní vracet do školy jsem měla malej anxiety attack

Ještě že už je tohle období za mnou a já se teď můžu soustředit jen na to pěkný, co jsem v Linzi zažila a co tohle město nabízí. :)

Jakej máte víkend vy?

S láskou, V.


Share:

6 komentářů

 1. haha problémy so zrušením fitka poznám veľmi dobre :D ja som tiež platila takmer rok členstvo bez toho aby som vôbec bola v danej krajine

  WHEN PIGS FLY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyjo, to vážně?:( :D Takže tipuju, že "hepyjend" se nekonal, co?

   Vymazat
 2. Jsem docela ráda, že jsem se nikdy k žádnému členství ve fitku neupsala, ale tobě držím palce, aby se to ještě nějak vyřešilo, přeci jen vyhazovat X stovek měsíce není nic příjemného :/

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuju Domi! Taky doufám, že se to vyřeší. :(

   Vymazat
 3. Fitinn je na tohle šílenej, já jsem si utrhla kolenní vazy a měla jsem dva měsíce berle a dalších pár měsíců rehabilitace, takže jsem samozřejmě cvičit nemohla a STEJNĚ JSEM TO MUSELA PLATIT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou fakt retardi, tohle nechápu. Argument tipu "přestěhování se je vaše soukromá věc a my za to nemůžeme" ještě ppochopim, když zavřu obě oči a fláknu se do hlavy:))), ale když je někdo zraněnej...nechápu prostě

   Vymazat

Blog Design Created by pipdig