pátek 30. srpna 2019

Closed chapter

Chápete, že už je prakticky konec léta? 
Nebo spíš, že vůbec nějaký léto bylo? Mě to letos uteklo tak strašně rychle!
I když u mě proběhla spousta pozitivních změn , musím říct, že tohle pro mě bylo nejhorší léto za posledních pár let. Naposledy jsem si ho takhle moc NEužila 3 roky zpátky před tím, než jsem se stěhovala do Linze...možná to tak prostě je.
Velký a stresující změny jako je třeba právě stěhování jsou zkrátka v mym životě doprovázený takovýma těma "depkama", kdy prostě nemáte na nic náladu, čas a hlavně energii.

Na druhou stranu, už se mi osvědčilo, že když je "špatně" znamená to, že už může být jenom líp. A já se upřímně nemůžu dočkat letošního podzimu, kterej si plánuju narozdíl od léta 100% užít a netrápit a nestresovat se věcma, na kterých nezáleží.
What am I wearing?
Top: Zara
Skirt: Stradivarius
Bag: Longchamp
Shoes: Vagabond 

Jaký bylo tohle léto pro vás?:) Užili jste si ho nebo pro vás taky bylo jedno z těch "horších"?

S láskou, V.


Share:

9 komentářů

 1. Vali, ty fotky vypadají fakt dobře a tobě to moc sluší! ❤️🌸 Léto jsem si užila a stále se snažím naplno prožít zbytek volných dnů, i když musím říct, že na mě doléhá stres z nadcházejícího semestru. Na druhou stranu se nemůžu dočkat příjemného počasí, barevné přírody, svíček a dobrého čaje.
  Měj se krásně!🌞
  Verča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Večo, to jsem ráda, že aspoň někdo si léto užil! :D :) Držím palce, ve škole to určitě zvládneš.
   Babí léto a studený podzimní večery jsou fakt nej😍❤️

   Vymazat
 2. Já musím konstatovat, že mé léto bylo nejhorší, které jsem kdy zažila. Nikde jsem pořádně nebyla, jen jsem chodila do práce, která mě začala neskutečně ubíjet a teď jsem z ní už doslova nešťastná, večer brečím do polštáře a neskutečně mě stresuje. Ani nevíš, jak já se těším na podzim, znamená to totiž, že se vrátím do školy! Sice magisterský program stavebního inženýrství taky není nic jednoduchého, ale je to o dost lepší než tato práce! :D Podzim bude určitě lepší, pro nás obě :)
  Jinak ty fotky jsou jako by je někdo vystřihal z Vogue!

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Achjo, to mě moc mrzí. :( Člověk si ale pak uvědomí,že ta škola není tak špatná viď!!:DD Já to tak měla každý léto, když jsem pracovala v kavárně. Určitě to bude super a podzim si o to víc užijeme, když bylo léto takhle blbý! Moc moc moc ti děkuju💓💓

   Vymazat
  2. No to není špatná! :D
   Jo, podzim bude úžasný pro nás obě! ♥
   Nemáš za co :) ♥

   Vymazat
 3. Upřímně moje léto taky není zrovna to z nejlepších, jaké jsem kdy zažila, ale na druhou stranu věřím, že všechno se děje z nějakého důvodu a že bude zas líp :) Držím palce, aby se nám ten podzim vyvedl o něco lépe než léto ♥

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Domi, máme to úplně stejně. :) Taky věřím, že musí být jednou hůř, aby bylo zase líp!🧡

   Vymazat
 4. Jee, krásný fotky!:) Můžu se prosím zeptat na co fotíš?:)

  OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig