čtvrtek 22. srpna 2019

A few pieces of happiness

Jestli existuje jedna věc, kterou se s přibývajícím věkem učím víc a víc, je to , že všechno "veliký" v životě se skrývá v maličkostech. 
Že ty nejkrásnější věci, co v životě máme jsou VŽDYCKY ty nejmenší, každodenní radosti. 
Ať už to je fajn odpoledne s kamarádkou, dobrá buchta, procházka kolem náplavky nebo vůně nový knížky...přesně to jsou ty věci, na který bychom se měli soustředit a kterých bychom si měli v životě vážit.

Poslední týden jsem sbírala střípky přesně těhlech momentů, díky kterým jsem se cítila šťastná, spokojená a vděčná za to, kde se momentálně nacházím.Produktivní den v práci. I když je už čtvrtek, 12 hodin v noci a já se přiznám, že melu z posledního, protože poslední 3 týdny naspím maximálně 6 hodin a doslova od rána do večera pracuju na počítači, jsem spokojená.

Baví mě drive, se kterým do všeho jdu, že se donutím ráno vstát a jít cvičit, že se donutím večer natočit video, napsat článek a ještě si uvařit na další den...jsem prostě pyšná na to, jaká jsem aktuálně super žena!:D


That said, bez kafe by to samozřejmě nešlo a pravidelný, po-pracovní sedánky v kavárnách se taky staly součástí mý každodenní rutiny. 


Cenu za nejlepší kolegyni v práci by získala Verča, která mi jedno krásný čtvrteční ráno přinesla ke snídani dýňový chlebík! <3


Když už jsme u toho jídla...poslední dobou jsem si zase zamilovala ranní smoothiečka a mražený banány jsou prostě největší life saver.

Minulý týden jsem začala cvičit podle e-booku od mojí milovaný australský youtuberky Sarah's Day a fakt mě to neskutečně moc baví!
Je to úplně jiný styl cvičení, než na který jsem byla doteď zvyklá (umírám) a už se nemůžu dočkat, až s vámi budu moc sdílet nějaký viditelný progress.

Každopádně už teď, po necelých 2 týdnech ho 100% cítím psychicky, i fyzicky. :)
Byla jsem si taky poprvý zaběhat na náplavce.


Jeden večer za mnou přijel můj starší brácha Maty a užili jsme si úplně dokonalej večer.
Začali jsme véčou v Kantýně, kde jsme podle mě snědli tak 3 krávy a 2 telata (vtip:D), pokračovali jsme výletem do IKEI, o němž jsem vám už vyprávěla v článku o mých bytových detailech a zakončili jsme to kde jinde než na zmrzlině v Creme de la Creme. <3To, jak strašně moc miluju náplavku a hlavně sobotní farmářský trhy už o mně asi víte. 
Nemohla jsem si je proto s Verčou nechat ujít ani minulou sobotu.


Moje první ( a je mi jasný, že ne poslední..:D) páteční pivo v Kantýně, jakmile byla padla!


Začala jsem taky KONEČNĚ pravidelně chodit na jógu. Totálně jsem se totiž zamilovala do Jógovny a opravdu, neexistuje pro mě krásnější způsob, jak začít den. <3


Moje nový ELKA trencle aka. nejpohodlnější věc na světě.


Objevila jsem i kouzlo sekáče, konkrétně Momentu, kde jem ulovila ty boží bílý šatičky z náplavky a dokonalou džínovou sukni.
 Obojí mě prosím vás dohromady vyšlo jen asi na 150 Kč!!
Přitom by takovýhle sukně stála v Levis alespoň 2000. Neskutečný...:D


Nejčerstvější radůstka, byly dnešní dárečky od Pumy, kterýma mi nejvíc zlepšila den Natálka K. a který vám určitě ukážu, jak tady blogu, tak na YouTube nebo instagramu v milionu příspěvků, protože jsou prostě BO-ŽÍ. <3 :D

Tohle by bylo z dnešního článku všechno. Musím říct, že přestože si neustále stěžuju na únavu a spánkovej deficit, jsem teďka tady v Praze tak šťastná a spokojená, že to ani není možný.

Jaký maličkosti dělají největší radost v životě vám? :)

S láskou, V.

Share:

8 komentářů

 1. Mám neskutečnou radost z toho, že je z Tebe pražanda a v podstatě bydlíš jenom kousek odemě. Občas procházím místní kavárny, jestli Tě někde nezahlédnu, ale asi si vybírám špatnou denní dobu, když je z Tebe plně vytížená, pracující žena. Mě udělal radost včerejší oběd s mámou a velká limonáda s kousky malin. Nebo horká vana, balzám s ovocnou příchutí společně s posloucháním Tvýho podcastu. Nový povlečení, který je tak neskutečně pohodlný jako s kytiček, že si po probuzení připadám jako princezna. Když jdu večer spát a pod závěsy se mi naskytne pohled na červánky a zapadající slunce. Když mě kamarádka obejme a řekne, že všechno bude dobrý. Když mi dá máma pusu na čelo a řekne, že mě má ráda. A v neposlední řadě, když mi zabliká displej telefonu v ohlášení, že Aprés - chic vydala nový video.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ❤️❤️❤️❤️❤️ Neuvěřitelně moc ti děkuju! To je tak krásnej komentář!:O<3

   Vymazat
 2. Tak super článok! V poslednom čase si jedna z mojich najnajnaj blogeriek/youtuberiek/podcast creators, haha. Je na tvojej tvorbe vidieť, ako ťa to neskutočne baví a napĺňa! Držím ti veľmi veľmi palce aj ďalej :) inak úprava fotiek v tomto článku je tiež mega super!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jane, moooc ti děkuju! Tohohle si nesmírně vážím a je pro mě fakt moc důležitý, když to slyším❤️

   Vymazat
 3. Skvělej článek, je to přesně o těch maličkostech a ve chvíli, kdy jsem si jich začala všímat, jsem se taky začala cítit o dost líp <3
  Poslední týden taky jedu pomalu nonstop, ale vstávat s pocitem, že se těším a to co mě daný den čeká a že můžu pracovat na svých plánech, je k nezaplacení! Snad to ten příchod školy moc nezkazí :D
  A ty fotky jsou boží!

  marketa-h.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju ti Markét! :) <3 Haha, věřím tomu, že ne! Už jsem asi fakt dospělá, když napíšu, že škola je rozhodně lepší než práce a že si neni na co stěžovat:DD

   Vymazat
 4. nádherný článek, já ty radosti moc hledat neumím �� ikdyz si řeknu za co můžu být vděčná a ráda, tak to tak prostě necítím..který ebook od Sary cvičíš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuju!:) Chce tose tolik nesoustředit na to je "hledat", ale prostě to cítit. :)
   Cvičím podle toho prvního! <3

   Vymazat

Blog Design Created by pipdig