neděle 21. července 2019

Vybírání nábytku | Ložnice / Obývací pokoj

Wohoo.
Vím, že mi to docela trvalo, ale konečně jsem tady zpět s dalším článkem o interior designu!
Od toho minulého plného inspirace uplynul už víc jak týden a mezi tím se toho hodně sehrálo.

Především jsme konečně převzali klíče od bytu a dokonce jsem v mym novym bytečku strávila už 2 noci na nafukovací matraci. 
Díky tomu jsem získala perfektní představu o tom, jaký styl nábytku a dekorací se tam nejvíce hodí a taky jsem dostala možnost pořádně přeměřit každej milimetr a rozvhrnout si tak v hlavě, jak bych si chtěla ten můj jednopokojový kamrlík poskládat.

Upřímně, musela jsem od svých prvotních plánů - jako byla například paletová postel - hodně opustit. To hlavně kvůli tomu, že ten byt je opravdu malinkatej a s použitím palet by mi jenom postel zabírala asi tak 80% místnosti. 
Snažím se to brát ale pozitivně a hledám veškerý možnosti toho, jak si i přes hodně omezenj prostor splnit všechny moje vypinovaný představy.  První představa, od který jsem tedy upustila byla již zmiňovaná paletová postel. Místo ní jsem se rozhodla pořídit si rozkládací gaučo-postel z IKEA, která je asi nejpraktičtějším kusem nábytku vůbec. Přes den přes ní budu mít hozený chlupatý přehoz a spoustu polštářků, takže bude fungovat jako gauč a večer se dá roztáhnout na manželskou postel.

Noční stolek byl pro mě dlouhou dobu jedna velká neznámá,  protože se mi žádný jednoduše nelíbil. Pak jsem se ale včera dívala na jedno z videí americké YouTuberky Alishe Marie, která měla v pozadí přesně tenhle zlatý a měl jsem jasno, protože je prostě dokonalej!

Celkově jsem se rozhodla, že bych si chtěla byt sladit spíš do bílo-běžovo-zlatý barvy, protože na mě tahle kombinace barev působí příjemně a takovym živým, zároveň ale uklidňujícím dojmem. 

S láskou, V. 

Share:

3 komentáře

  1. Tak ta rozkládací postel vypadá hodně prakticky! A ta barevná kombinace je taky super ♥

    Little Dreamer

    OdpovědětVymazat
  2. Koukám, že sis to nechala opravdu projít hlavou, protože je vidět jak to k sobě krásně ladí! Už čtyři roky studuji interiérový design, takže při každém takovém článku moje srdce zaplesá! Krása!

    OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig