sobota 8. června 2019

Peanut Butter Protein Bliss Balls

V jednom z minulých článků, ve kterém jsem psala o mý výbavičce na náš holčičí road trip, jsem vám taky slíbila recept na zdravý proteinový kuličky. 
No a dneska ho tu konečně máte!
Nejen, že jsou tyhle proteinový bliss balls ideální zdravá sváča po tréninku nebo třeba i rychlá snídaně, když jenom potřebujete něco slupnout, jsou ale taky totálně výborný a je fakt těžký, NEsníst je hned všechny najednou!

I N G R E D I E N T S 

- 1.5  hrnku ovesných vloček
- 2-3 lžíce proteinu (já použila tento)
- 100 g burákovýho másla (já použila tohle)
- 1/4 hrnku mandlového mléka
- chia semínka (od oka)


S T E P S

1) V misce smícháme všechny ingredience tak, aby vytvořily lepkavou hmotu

2) Pokud máte pocit, že jsou kuličky málo lepivé a nedrží pohromadě, nebojte se přidat burákové máslo, vločky nebo obojí. To samé platí o mandlovém mléce v případě, že máte naopak pocit, že je směs moc hustá.


3) Z lepkavé směsi vytvořte několik kuliček. Doporučuju dát je cca na 30-50 min. do mrazáku, vyndat je a znovu je "ukoulet". Potom, co těsto ztuhne se vám z něj budou kuličky vytvářet mnohem snáž. 
4) Kuličky dejte aspoň na 1 hodinu do lednice, kde je i uschovávejte. Doporučuji je sníst nejpozději do 2 dnů.Pokud budete kuličky zkoušet, určitě mi je nezapomeňte poslat na instagramu nebo mě označte v příspěvku a tagujte #apresfit . <3
Dobrou chuť!

S láskou, V.

Share:

5 komentářů

 1. Konečně jsem se dočkala receptu na kuličky! :D Jen co si dám pauzu od zkoušení etestů na řidičák, tak se do nich pustím. :)
  Můžu se zeptat, kde upravuješ fotky? Třeba tu předposlední se zelenými "pruhy/čáry"? Napadlo mě Picmonkey, které má podobné grafické vychytávky, ale nevím, tak by mě zajímalo, jestli máš ještě nějaké tipy. :)
  Díky za recept! <3

  Tereza's journal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeee, hodně štěstí s řidičákem! Ať ti to uteče :)
   Zrovna tohle dělám v Canva <3 :) Děkuju!

   Vymazat
  2. Děkuju!
   Canvu taky znám, tak děkuju za info, pořádně to prostuduju, co to všechno umí. :D

   Vymazat
 2. Mňam, to vypadá skvěle <3

  OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig