úterý 25. června 2019

E20: Marketa Frank: Jak na Zákon Přitažlivosti, "kouzlo" disciplíny a hledání životní rovnováhy

Až mi zase někdo bude tvrdit, že zákon přitažlivosti je hloupost, že starat se o svoje fyzický a psychický zdraví nemá smysl a že influenceři, jsou jenom banda líných exotů - Markét bude první člověk, kterýho té osobě ukážu jako důkaz o jeho omylu. 

Marketa Frank - blogerka roku 2018, nádherná slečna, milující manželka a hlavně - úplně, ale úplně normální a fajn holka, která skrz svůj blog a neuvěřitelně úspěšnej YouTube kanál inspiruje deseti tisíce lidí. 
Za svých 7 let blogování prošla Markét velikou spoustou změn, jak ve svém osobním, tak i kariérním životě. Dneska je blogování nejenom jejím obrovským koníčkem, ale i něčím, co jí živí. Už ve 13 se seznámila se svojí osudovou láskou, dostala se na svou vysněnou vysokou školu, její byt i šatník jako by vypadly z Pinterestu a může si dovolit několikrát do roka vycestovat na ty nejkrásnější místa na zemi.
V dnešní epizodě nám Markét prozradí to, jak jí zákon přitažlivosti, manifestace, ale taky tvrdá práce a disciplína umožnily žít život, o kterým si spousta lidí netroufne ani snít. Budeme se bavit o tom, jakou roli v jejím životě hraje zdravá strava, pohyb, péče o duševní zdraví a zároveň nám Markét prozradí nějaké své tipy na fungující vztah, produktivitu, perfektní instagram nebo dokonce cestování!
Nahrávání dnešní epizody jsem si nesmírně užila a doufám, že přestože audio není díky dělnickým pracím v pozadí úplně dokonalé, vy si jí užijete taky. <3

SLEDUJTE MARKÉT NA:
Instagramu: @marketafrank

S láskou, V.

Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig