čtvrtek 13. září 2018

Plachtíme #3 | 2018 | Photo diary


Průzračný moře, západy slunce, pevnina na obzoru.
Palačinky, rýže, guláš z pytlíku.
Slepený vlasy, paprsky sluníčka, sůl na jazyku.
Štěstí, Štěstí, Štěstí.
Tak takhle nějak já vnímám naší dovolenou na jachtě v Chorvatsku, kam jsme se už druhým rokem vypravili a kde to bylo zase naprosto, ale naprosto úžasný. Možná dokonce lepší
Vždycky strávíme první noc v nějakém malém městečku u jezera/moře, zátoky, jakýkoliv vodní plochy (jinak bychom shořeli) - letos jím byl Šibenik. Druhý den pak jedeme do Splitu, do Mariny Kaštela, kde si převezmeme loď, nataháme na ní věci no a vzhůru na móře!
Pak už většinou střídáme zátoky s přístavy, podle toho, co je blíž, jestli potřebujeme natankovat, elektřinu apod. Já osobně mám radši, když jsme v zátoce. 
Na konci světa, bez elektřiny, bez lidí, jenom my, moře a pohoda. 

Dneska tady pro vás mám celej tenhle skvělej zážitek ještě jednou a tentokrát ve formě fotek! 


Tyhle rána na lodi.


Takhle nějak vypadala moje strava, když jsme ještě měli zeleninu & já motivaci.
Takže první den...


Summer essentials: slamák, hodinky (né, že by záleželo na tom, kolik je..) & samozřejmě, kniha knih - první vydání českého Vogue.


Bez těhle dvou pipin by to nešlo - neměl by mě kdo fotit, že jo. -_-
Teď samozřejmě kecám (kecám?). Mojí ségru nejspíš znáte, protože je pomalu v každém videu a Senta  (to plešatý nalevo) je přesně ta šílená, úžasná kámoška, kterou v životě všichni potřebujeme. 
Díky nim byla tohle snad ta nejvíc fun & pohodová dovča a já bych jim skrz tenhle článek chtěla jenom říct, jak moc jim děkuju. <3Tuleni se tulení.


Golden hours.
Můj nejoblíbenější photoshoot za celou dovolenou jsou 100% tyhle fotky!


Já jako Poseidon, pán moří.


Já jako....já. Trošku mentál.


Mám pocit, že tyhle šaty jste mohly vidět už tak 55x, ale já je prostě hrozně zbožňuju! Přijdu si v nich jako princezna a Sandy z pomády v 1 a hrozně mě baví jejich barva a netradiční střih.Tohle je přesně jedna z "těch" zátok. Kousek od Hvaru, schovaná za několika skalami, s jednou mini restaurací a maximem 1-2 lodí vedle vás.
Značka ideál.
Plus mají v tý restauraci ty nejlepší tagliatele s mořskými plody a tiramisu and I mean - co na tom, že nemáte elektřinu. Co víc by si měl člověk v životě přát než tyhle dvě věci?  
Když je vaše ségra blogééérka. #afurtsetofotí


Tak, tohle by bylo všechno k dnešnímu přeletněnýmu článku. Snad jsem tím na vás foukla trochu tepla a pohody, když nám teď začíná ten podzim a škola
Pokud vás zajímají předchozí dva "plachtící" články, určitě se nezapomeňte podívat tady, tady a tady. Je strašně zvláštní (?) a nostalgický, porovnávat loňský fotky s letošníma.

Doufám, že se vám článek líbil a dejte mi vědět, jestli mám dělat photo diaries častěji nebo máte radši dlouhý, úvahový články!

S láskou, Val

Share:

3 komentáře

Blog Design Created by pipdig