středa 4. července 2018

Co jsem dnes jedla I. | VIDEO

Video "co jsem dnes jedla"  jsem chtěla natočit už hrozně dlouho.
Sama totiž miluju se dívat na to, co jiní lidé jí. :)
Není ten dnešní svět fakt zvrácenej?! :D
Ale co! Konečně jsem video natočila a i když, jako na potvoru jsem ten den zrovna vůbec neměla hlad, jsem ho vydala! Napiště mi jestli byste chtěli další what I eat in a day a taky, jestli by vás třeba bavili nějaký týdenní food články na blogu. Vím, že jsem to tu teďka trochu zanedbávala, ale s příchodem prázdnin se zas do blogování pořádně pustím. 
A už se nemůžu dočkat.S láskou, V.


Share:

4 komentáře

  1. Ahoj, týdenní food články by mě moc bavily a zajímali. Jseš mou velkou inspirací a moc ráda sleduji tvá videa. Děkuju za přečtení komentáře přeji krásné prázdniny!

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, týdenní food články by mě moc bavily a zajímali. Jseš mou velkou inspirací a moc ráda sleduji tvá videa. Děkuju za přečtení komentáře přeji krásné prázdniny!

    OdpovědětVymazat
  3. Milujem tvoj blog. Už od prvej chvile čo som sem prišla. Hrozne sa mi páči štýl akým všetko píšeš a celkovo mi prídeš hrozne sympatická, múdra a milá. Si pre mňa veľkým vzorom a inšpiráciou. Veľmi rada sledujem tvoje videa a určite by ma potešilo viac videí typu..What I eat today. Alebo typy na zdravé ranajky alebo obedy, a taktiež nejaké fitnes rady. Na to koľko máš rokov si hrozne múdra a a máš mudre nazory. Určite v tom všetkom pokračuj pretože tvoje videá a články ma hrozne bavia. Ďakujem za prečítanie komantáru a prajem príjemné prázdniny.

    OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig