pondělí 16. července 2018

15 minut cvičení na zadek a nohy | VIDEO

Už dlouho jsem chtěla natočit nějaký cvičící video. Ne jenom kvůli tomu, že mi neustále chodí dotazy na to co a jak cvičím, ale i proto, že sama podle podobných cvičím a vlastně jsem se z nich naučila úplně všechno, co o cvičení vím.
Tohle bych asi měla napsat.
O cvičení toho moc nevim. :D
Nebo takhle, vím toho podle mě už hooodně - ale všechno jsem se naučila stylem pokus omyl a pár let zkušeností. Nemám žádný trenérský certifikát, ani nic podobného. To jen takový menší disclaimer.Tenhle konkrétní workout cvičím už pár týdnů a strašně jsem si ho zamilovala! Super na něm je, že ho můžete dělat úplně všude - potřebujete na něj jenom židli a pokud je i to problém, můžete cviky s ní nahradit jinýma. 
Můžete ho zintenzivnit přidáním záváží nebo si ho párkrát zopakovat. 
Doporučuju ho cvičit 3x týdně pro maximální efekt.
No a teď už teda na to cvíčo ne?!
LEGS WORKOUT

2-3 rounds, 30s work/10 s rest

-jumping squats
-sumo squats
-burpees
-squats with kicks
-lunges (one leg up)
-step up lunges
-side lunges (one leg up)
-in and out jump squats
-leg raises
-jump lunges
-dead lifts

BUTT WORKOUT

2-3 rounds, 30s work, no rest

-donkey kicks
-firehydrants
-in and out leg raises
-tik tak leg raise
-bridge
-in and out bridge pulses

Tak doufám, že si cvíčo užijete a pokud se po něm vyfotíte, nezapomeňte mě označit a tagovat #aprésfit!
S láskou, V.


Share:

3 komentáře

 1. Super video👌😃 nedávno sem tě oběvila a jsi úžasná.😊
  ja sem se te chtela zeptat jestli nemas nejake typy jak přestat z přejídáním a vrátit se zpátky k zdravému životnimu stylu???

  Vždy když se nacpu až k prasknutí
  🍴🍫😞 tak se pak příšerně proklínam a snažím se tomu zabránit...(ale vidrží mi to jen chvíli). Zjistila sem že je dobrý být mezi lidmi a člověk nemá takovou tendenci se cpát a nebo se zaměstnat nějakou čiností a nemyslet na jídlo.

  Před tím sem jedla zdravě, pravidelně a hlavně přiměřené množství jídla, celkem často jsem cvičila sice jenom power jogu ale hezky sem si vytvarovala postavu a jezdila na kole, kolečkových bruslích, chodila...

  Dost často se teď najím až k prasknutí za poslední cca. měsíc a 1/2 sem přibrala 3,5kg.😕
  Na svojí výšku vážím sice průměrně a vím že kolik člověk váží není nějak moc důležité, ale hrozně špatně se takhle cítím a nemám už sama sebe tak ráda jak sem mněla.😫
  Potřebovala bych poradit.
  Pls

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky! Tohle znám moc dobře. Přesně jak si psala, hodně pomáhá být s lidma, ale je fakt, že s lidma člověk nemůže bejt 24/7. Doporučovala bych teda neklást na sebe moc vysoký nároky a pokud máš sem tam chuť na něco sladkýho a nedzravýho, prostě si to dát. Je podle mě mnohem lepší dát si někdy zmrzku nebo pizzu než jíst měsíc zdravě a pak se totálně přežrat :) Držím palečky!

   Vymazat

Blog Design Created by pipdig