neděle 25. února 2018

Get Ready With Me: Glam night | VIDEO

Poslední měsíce jsem pátky trávila následujícím způsobem: v 8 hodin večer jsem byla většinou už zalezlá v posteli s knížkou nebo filmem a poslední věc, na kterou jsem měla chuť bylo vyrazit někam na ples jako to dělali všichni moji kamarádi.
Ani nevím proč, prostě jsem byla líná, unavená...však to znáte.
Minulý týden se ale konal ples mojí školy a já se rozhodla, že se tentokrát překonám, zvednu ten svůj krapet introvertní zadek a vyrazím. 
Další změnou, kromě trávení času ve společnosti lidí, a ne jenom koček a knížek, pro mě byl i silnej make-up a takovej ten celkovej, tří hodinovej styling, kterej my holky před podobnou akcí většinou absolvujeme. Přísahám bohu, že si nepamatuju, kdy naposledy jsem se takhle výrazně malovala...a že mi to chybělo!
Asi si budu hrát na dámu častěji.

Celej tenhle rose gold look mě tak moc bavil, že jsem se rozhodla ho hned druhý den  nahodit znovu a natočit pro vás GRWM! Samozřejmě nejsem žádná make-up artistka, ale myslím si, že se mi líčení docela povedlo a vám se podle reakcí na instagramu taky líbilo, tak snad video nezklame.
 Užijte si ho!

Použité produkty:

BB cream: MAC: Prep + Prime (odstín medium)
Pudr: Dermacol krajkový (odstín 2)
Paletka očních stínů: Urban Decay: NAKED 1
Tvářenka, bronzer: Urban Decay: Flushed
Obočí: Anastasia Beverly Hills dipbrow pomade (odstín Ash brown)
Rty: NYX: konturka (odstín Peekaboo neutral), lesk (odstín Apple dumpling)


 Co mám na sobě?

Šaty: půjčené od kamarádky z Austrálie, značka MESHKI
Boty: Primark
Psaníčko: ALAÏA Paris

No a jak jste to měli letos s plesovou sezónou vy? Prospali jste jí jako já nebo jste je vymetli všechny? :D Dejte mi vědět!


S láskou, V.


Share:

4 komentáře

Blog Design Created by pipdig