pátek 22. prosince 2017

Dárky na poslední chvilku

Je 23. prosince a vy pořád nemát všechny dárky. Peníze už jste všechny utratili za punč a trdelníky na vánočních trzích, za miliony svetrů ze slev v hmku a teď se máte chuť zabít. Počkejte! Předtím, než spolykáte ty prášky nebo se ujíte cukrovím, přečtěte si tenhle článek. Dneska Vám tu prozradím moje tipy na levné dárky na poslední chvilku. Takže ať už jste lenoch, sobec, bez peněz nebo máte jakejkoliv jinej důvod k tomu, proč ještě nemáte dárky - jste tady správně. Nebojte, já vás soudit nebudu. Sama jsem tak letos (opět) dopadla a některý dárky nakupovala doslova den před tím, než jsem je danýmu člověku dala. A proto vím jak na to!

Něco dobrýho k pití

Možná né všichni vaši kamarádi jsou zrovna alkoholici, myslím si ale, že láhev vína, šampaňského nebo třeba svařáku se hodí vždycky. Podle mě je to vážně skvělej dárek hlavně pokud se obdarovávaný sám ve vínech nevyzná (jako já) a nebo naopak se v nich vyzná hodně - v tom připadě se s ním nenápdně poraďte. Pokud je abstinent, skvělým dárkem jsou podobný sirupy do kafe - ze Starbucksu, Costa coffee a určitě se dají sehnat i na jiných místech. Já naprosto miluju perníkový latte a proto by mi podobnej dárek udělal největší radost na světě. Další, co mě napadá jsou určitě všelijaké sety čajů nebo horká čokoláda. Teplý pití k zimě prostě patří.

Ponožky!

Asi jste čekali, že tohle přijde. Hodně lidí si na to stěžuje, podle mě snad ale neexistuje užitečnější dárek než huňatý ponožky! A z reakcí většiny kamarádů při rozbalení tohohle dárku si myslím, že v tom nebudu sama. 

Knížky, zápisníky a diáře


Knížka je podle mě jedním z nejlepších dárků, co někomu můžete dát. Miluju čtení a miluju dostávání knížek, co neznám. Pokud o člověku víte, že neni úplně knihomol a za život přečetl možná tak Pejska a kočičku, kupte mu nějakou cool instagramovou knížku - například milk and honey je na tohle skvělá. Na to, aby si člověk užil čtení těhle básniček nemusí být géniem a každej si v nich najde ten svůj vlastní význam. Navíc, většina z nich má doslova tři řádky takže to fakt není žádná bible.
Co se týče zápisníčků a diářů, to je ideální dárek pro skoro každou holku. Letos začaly strašně frčet bullet journals - já jeden dostala a miluju ho! Už se nemůžu dočkat až si pořádně zorganizuju život. 

Box přímo pro tebe

Vzít hezkou krabičku a naskládat do ní to, co má danej člověk nejradši. Kosmetiku, jídlo...od každýho trochu. Můžete k tomu dát i vkaz na který napíšete, proč jste tam určitou věc dali. Jídlo.  Podobný krabičky jsou místem pro inside joky a výroky typu "Jak si věděla, že tohle miluju!" Další skvělá věc jsou poukázky do restaurací a kaváren. A pokud si chcete už teda trochu připlatit kurz vaření je podle mě taky něčím, co většině lidí vykouzlí úsměv na tváři. 
Doufám, že vám byl dnešní článek trochu nápomocný. Já bohužel končím s dárkama na poslední chvilku skoro pokaždý, takže už vím co funguje. :D A pak si každoročně dávám předsevzetí, že příští rok to promyslím líp...no. 
Jak jste na tom vy? A co byl ten nejlepší dárek, co jste kdy komu dali?
S láskou, V.

Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig