úterý 28. listopadu 2017

Come on, December! | Pomyslný bucket list

Za pár dnů je tu konečně ten poslední, snad nejkrásnější měsíc v roce. Všude voní skořice, jehličí a punč, ulice jsou vyzdobený světýlkama a v každým obchodě hrajou aspoň jednou denně rolničky. Jak já tohle vánoční klišé zbožňuju. Ještě něž budete pokračovat v tomhle článku, ujistěte se, že nejste Grinch, protože jinak mě budete nesnášet. Já jsem totiž jasnej Kdovík. 
A dneska tu pro vás mám článek o tom, co mám tenhle nastávající měsíc v plánu - takovej můj pomyslnej December bucket list.


Na Vánocích zbožňuju všechno. Teda, kromě po-vánočních kil, ty ale v tomhle nádhernym, čtyř týdenním období řešit nehodlám O:). Prosinec mám od 1. až do 31. nabušený od rána do večera a pokud zrovna nemám něco v plánu, budu se vyvalovat v posteli s horkou čokoládou a nikdo mi nebude moc nic vyčítat, protože svátky jsou svátky. 


Co ale v tomhle období dělám nejradši, je objíždění vánočních trhů v různých městech. Ach bože! Pomalu si z toho dělám každoroční tradici a snažím se pokaždý navštívit nový město. Letos bych ráda stihla Salzburg, Prahu a Bad Leonfelden, což je takový malý městečko kousek od rakouských hranic, kde maj ty nejvíc roztomilý pidi midi trhy a vypadá to tam vážně pohádkově. Z toho, co jsem zatím objezdila mě nejvíc zaujali Drážďany, ale hrdě prohlašuju, že ty naše české, pražské trhy jsou stejně nejkrásnější.


 Letos taky plánuju jet na hory. Po dvou letech, co jsem nestála na snowboardu a když budu mít dost odvahy, ráda bych si po 8 letech stoupla i na lyže. Pokud se nezabiju, myslim si, že se můžete těšit na minimálně jednu vtipnou historku o tom, jak jsem se málem zabila nebo jak jsem (doufám, že jen málem) zabila někoho jinýho.


Další položkou na mém seznamu je něco, co si plánuju strašně dlouho, ale nikdy jsem se k tomu nedokopala. Pečení cukroví. U nás doma totiž už pár let nepečeme skoro žádný a místo toho ho objednáváme, což musím říct mi vůbec nevadí, protože to cukroví od paní cukrářky je bez konkurenční. :D Nicméně, stárnu a ráda bych se naučila věci, který mi v životě k něčemu opravdu budou - něco jinýho než algebru nebo trigonometrický rovnice- a pečení cukroví, je určitě jednou z těch životně důležitých věcí.
Plánuju upéct perníčky, vosí hnízda a rumový koule, protože ty jsou moje nejoblíbenější. Tak jsem na sebe zvědavá! 
U jídla ještě chvilku zůstanu. Nikdy jsem nezkusila horkou čokoládu s mashmallows a letos to hodlám napravit!! Zkoušeli jste? A chutnalo?


Co se týče blogu nebo youtube, já sama zbožňuju články a videa s vánoční tématikou a proto bych chtěla držet něco jako "Blogmas". Bohužel, nemyslím si, že je pro mě úplně možný vydávat články nebo dokonce videa každej den, budu se ale snažit postovat alespoň 2x-3x týdně a víc točit, především vlogy (na diy moc šikovná nejsem a s dárkama mám každoročně taky problém..). Jinak mám ale docela hodně nápadů a pokud to všechno zvládnu a stihnu, tak si myslím, že se máme (i já, protože mě to bude neskutečně bavit..tvořit) na co těšit! 

What am I wearing?
Rolák: Topshop
Džíny: Lucky Brand
Bunda: H&M
Kozačky: Zara
Kabelka: Longchamp
Rukavičky: H&M

Tak, tohle by bylo všechno z mého vánočního bucket listu. Jaké máte plány vy? Na co se nejvíc těšíte? Hrozně by mě zajímalo, co takhle ve vánočním období dělají jiní lidé a budu ráda za jakoukoliv inspiraci. Mějte se krásně a přežijte se mnou ty poslední 2 dny, co nám v Listopadu zbývají! 
S láskou, V.
Share:

1 komentář

Blog Design Created by pipdig