čtvrtek 24. srpna 2017

Week(s) in pictures: Prázdniny vol. 2

Tak a je to tady. 2 měsíce uplynuly jako voda a já tu zase po čtyřech týdnech smutně sedím a sepisuju článek plný random fotek z druhé poloviny prázdnin. (První polovinu najdete tady.)Škola mi díky bohu začíná až za nějaký 3 týdny, nicméně tohlecto letní "nic nemusím" období už je definitvně pryč. Čeká mě ještě super dovča- o ní budou články samostatně, ale pak už to bude jen učení a učení a především psychická příprava na následující školní rok. A že bude třeba.
Nechci teď ale malovat čerta na zeď. Raději si s váma projdu dalších milion fotek a připomenu si, jak jsem letošní léto strávila. Ani jsem to nečekala, ale celý dva měsíce jsem si naprosto užila. Jsem si jistá, že letošní léto bylo jedním z nejlepších v mym životě. 
A proč tomu tak bylo? Všechno to shrnu hned takhle na začátek a zbytek článku bude už jen a jen o fotkách.
V podstatě celý léto jsem byla buď v práci a nebo šmejdila s kamarády venku. Tak obyčejný, tak skvělý. Užila jsem si každičkej den a ničeho nelituju. Neměla jsem žádný nereálný představy o tom, co chci tohle léto dělat a většina akcí byla naprosto spontánní. Uvědomila jsem si milion věcí a změnila se jako člověk. Přestala jsem se konečně bát názoru ostatních a dělám naplno to, co mě baví.  Chtěla bych tímhle moc poděkovat všem lidem, se kterýma jsem se za tyhle dva měsíce viděla. Ať už jste moji kamarádi, rodina nebo někdo kdo mi pochválil na ulici kalhoty. To vy jste mi ukázali, kdo jsem a co chci být. Jsem neskutečně vděčná za to, co teď mám a ještě vděčnější za to, že můžu pracovat na tom, co mít chci. Děkuju.
Ok, tohle byl trochu klišé overload, ale od srdíčka..
Pojďte si se mnou teda projít všechny ty fotky jídel, mých ošklivých kamarádů, blbostí a dalších věcí, co tak strašně zbožňuju.
P.S.  !Varování, některé fotky obsahujou příliš mnoho lásky!
Hnedka první fotky jsou z jednoho super dne s mojí nejlepší kamarádkou, Nelou. Outfit z toho dne si můžete prohlídnout tady. Celý den byl naprosto podle mého gusta- strašně smíchu a dvakrát tolik jídla. Nebo to bylo obráceně?
Espresso tonic se stal jedním z mých mnoha oblíbenejch letních drinků. Ovšem, iced lungo je pořád před ním.
Děkuju, že tě mám prde. 💗
Tenhle outfit najdete zde.
Vyrazily jsme letos taky konečně na fesťák! Konkrétně na Hrady do Rožmberka nad Vltavou. Já jsem si zajela pořádně zazpívat na Kluse a taky se ještě víc najíst. No, hranolky naprosto peckový! Pak mi ještě dost chutnal hotdog s opečenou cibulkou. Všechno jsme to spláchly ciderem a byly jsme moc a moc spokojený. 💓
Byl tu i jeden z nejkrásnějších západů sluníčka letošního léta.
Letní grilovačky mi budou tak chybět!!!!!!
A u jídla ještě chviku zůstaneme. S mojí kamarádkou Natkou jsme si udělaly domácí sushi a mňam. Tohle všechno (+ každá ještě tak 5 kusů během toho "vaření") jsme snědly ve dvou. A žádný výčitky.
Aby to ale nebylo jenom a jenom o jídle, dala jsem se konečně zase pořádně do běhání a hlavně cvičení! 
Jedna z mých oblíbených snídaní..nechci tady moc spoilovat, protože po návratu z dovči chystám článek s tipy na snídaně č. 2- snídaňomilovníci, máte se na co těšit!
 Na tohle léto jsme si s kamrády naplánovaly milion výletů. Klasicky nám vyšel jeden. Ale byl naprosto boží!!!! O výletu  do Prahy na Prague pride si můžete přečíst tady a tady.
Holčičí večer. 
Miluju východy slunce.
Zákulisí vážného focení outfitů...
Rychlá prochajda v Bad Leonfeldu před odjezdem zpátky do Linze, kde jsem poslední skoro 2 týdny trávila.
A natočila jsem moje první vopravdový video na youtube! Pokud jsi ho ještě neviděl/a tak koukni tady. A #spoileralert...už pracuju na dalším!
 Ani nevím proč jsem si hrozně zamilovala kokosovou vodu. Ráda jí piju hlavně po cvičení, ale vlastně kdykoliv během dne...
Klasika v Burgeristovi.
Nejlepší pizza na světě??? L'Osteria!
Z dovči se mi taky vrátila jedna moje super kamarádka, takže jsme si hned udělaly skvělý odpoledne- kafe, čína, dort a kafe. A pusy nás od mluvení bolí asi ještě doteď...btw. Hallo Giulia! :DD 💕
Asi po 3 letech pořídila nový brýle! HIP HIP HURÁ. Dioptrie si do nich teprve musím nechat udělat, ale jsem vážně ráda že mám brýle který se mi opravu líbí! 
No a dnešek strávený jak jinak než balením a uklízením, protože zítra jedem ráno jedemeeee! Juchů!!!!!!

Tohle by bylo všechno pro dnešní ultra dlouhý-fotkama přehlcený článek. Valím na kutě, protože vstávám ve 3 ráno. Už se vážně nemůžu dočkat! Kam jste letos vyrazili/vyrážíte k moři vy? A jak jste si užili prázdniny? Dejte mi vědět! Tak dobrou noc Vám přeju,
S láskou, V.


Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig