čtvrtek 3. srpna 2017

Sunday funday

 Neděle nejsou moje nejoblíběnjší dny v týdnu...jsou takovým malým pondělím. Teďka o prázdninách teda mnohdy ani nevím, co je za den takže jestli je to neděle nebo středa moc neřeším, ale ve školní dny jsou neděle nejvíc depresivní. Musím se zabalit, učit se, odjet do Linze, uvařit si, uklidit si a pak následuje dlouhá procedura během které se připravím do školy (hlavně psychicky že jo).
 Tahle prázdninová neděle byla ale naprosto boží. A psychickej breakdown (protože škola) jsem měla až v úterý, ale o tom třeba jindy.
V neděli ráno jsem teda s mojí nejlepší kamarádkou vyrazila do Českých budějovic na snídani. Měla jsem tam vyhlídnutou jednu kavárnu, Fér cafe, a ikdyž jsme při jejím hledání trochu bloudily(protože jsme lemplové, co zabloudí i s navigací) nakonec to všechno stálo za to. Interiér kavárny je naprosto shodnej s názvem. Vsěchno je to takový...bio. Jo, líp to asi popsat nejde. Výlohu mají plnou zdravých dortů, prodávají tu i všelijaké zdravé mňamky a co já v kavárnách nejvíc miluju jsou gaučíky a křesílka a hlavně-milá a ochotná obsluha. Uvelebily jsme se teda na tom největším a objednaly si. Snídaně byla výborná! Obsluha neskutečně milá a mi jednoduše prokecaly(a projedly) skoro 2 a půl hodiny. Jakmile jsme opustily kavárnu, zastihla nás pořádná letní sprška a kroupy. My jsme ale holky šikovný a i tak jsme nafotily spoustu fotek. A ještě něco...to je ale překvápko.
                
               
Měla jsem na sobě tyhle bílé šatičky, který podle mě sice vypadají skvěle, ale praktický rozhodně nejsou. Jenom, když jsem si chtěla upravit vlasy mi musela Nelča šaty přidržovat dole aby mi nekoukala prďka.  No jo no. #girlsstruggles. Každopádně jsem taky jela na skůtru, takže si asi dovedete představit jak strašně vtipně jsem v těch podpadkách a šatech(který mi samozřejmě lítaly jak blázen) vypadala. Prostě úplná blbá blondýna. Až na to že už moc nejsem blondýna.
                

Omlouvám se za krapet zaprasený botky, ale ten den si vážně prošly peklem. Od skůtrování, přes procházku přes zaprasený kostky až po šílenej déšť a kroupy. Ale jak už to tak většinou bývá-primark 16 euro nezklamal a botky drží a už jsou ase čisťounký.

Doufám, že se dnešní článek líbil a budu moc ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu. Užívejte poslední týdny prázdnin (já vím, can I cry) a mějte parádní Čtvrtek nebo kterýkoliv jiný den! Já razím na pár hodin do práce a pak si snad stihnu zaběhat. Papa.💗
                                                             What am I wearing?
                                   Šaty: Zara
                                  Boty: Primark
                                 Kabelka: Michael Kors
                                 Brýle: Prada
                                                        
Share:

2 komentáře

  1. tak to sú úplne ale úplne nádherné šatičky, do ktorých som sa práve zamilovala!
    a skvele zladené doplnky! dokonalá nádhera! neskutočne ti to pristane! :).

    KEJMY ♥.

    OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig