sobota 12. srpna 2017

Red lips & a smile

Jsme právě skoro na konci první poloviny Srpna a mě začíná učení. Hodně učení. Hodně matiky. Funkce, logaritmy, trigonometrie, statisky mě teď straší ve spánku a já trávím (alespoň snažím se) každou volnou chvilku učením. Dobře a teď vážně. Spíš než to trávím každou volnou chvíli s kamarády, blogem a nebo šílím, že se nestíhám učit. Každopádně v pondělí jsem se opravdu učila od rána až do večera, nehla jsem se od stolu a zvládla celou JEDNU kapitolu. Tak moc "šikovná" jsem. V matice si přijdu trochu jako slon v porcelánu, moc nevim kam se hnout dřív s čím začít a tak spíš jenom zmateně dělám od každýho trochu, ale je to pěkně kontraproduktivní. 
Na úterý jsem měla plán úplně stejný. Od rána se učit, nikam se ani nehnu. V 5 už jsem si to frčela na skůtru na véču a kafčo s kamarádkama.
Aspoň ale byla sranda. K véče jsme si daly pořádně na prasáky tatarák, probraly světový problémy no a já to přece všechno můžu dohnat o víkendu, že jo. A proto teď, v Pátek ráno, sedím v autobuse a mířím na Prague pride. 
Na tomhle outfitu miluju nejvíc moje nový boty. Vy, co ujíždíte na instagramu stejně jako já jste už určitě zaregistrovali to, jak má podobný každá druhá blogerka. No, většinou ale od Gucciho. Škoda, že já pořád nemám na to, abych si koupila boty za 20 000...tak jsem si aspoň pořídila tyhle za 800 z HMka. A už je nechci nikdy sundat.
Doufám, že se vám dnešní outfitový rychlo-článek líbil, já si jdu ještě nachvilku zdřímnout na cestě do Prahy! Pac a pusu, užijte si víkend a napište mi, co si myslíte o tomhle "kopírování" značkových kousků modníma řetězcema jako jsou HM nebo Zara apod., protože by mě na to hrozně zajímal váš názor! :) 

Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig