pondělí 7. srpna 2017

Baby pink only - můj první lookbook | VIDEO

A že mi to trvalo. S myšlenkou na natočení nějakého videa jsem si pohrávala už tak strašně dlouho. Nejdřív mi v tom bránil strach z názoru ostatních, potom lenost a nakonec naprostá dezorganizace volnýho času. Nebo to možná bylo všechno najednou. Řekla jsem si, ale kdy? Kdy něco natočíš Valo? Za měsíc ti začíná škola a ty nebudeš vědět kam dřív skočit. Lidi budou soudit to, co dělají druzí asi navěky a ty máš teď chuť začít s něčím novým. Youtube videa ráda sleduju. Nejvíc se koukám asi na vlogy, z cest i z normálních dnů. Miluju lookbooky a všelijaký kreativní videjka nebo i různý storytimes, motivační videa a videa, co zkrátka mají hlavu a patu a nebo třeba recepty. Recepty ode mně ale asi moc nečekejte, protože i když to nerada přiznávám (třeba si to přečte můj potencionální manžel) nejsem nejlepší kuchtík. Dumala jsem teda nad tím, co bych měla natočit jako první. Hodně lidí mi radilo věci tipu "20 faktů o mně" ale říkám si...koho by asi tak zajímalo 20 faktů o nějaký Valině támhle z horní dolní (Frymburka)? Proto jsem zvolila jako svoje první video lookbook. Můj blog je hlavně o módě a tak mi přišlo vhodný, aby se i můj kanál vydal stejným směrem. Zkomandovala jsem teda moje kamrádky a vyrazily jsme do ulic. Vždycky jsme si zašly na něco dobrýho, probraly vesmírné problémy a co to jako měla Maruna v neděli na sobě, však to znáte, klasika. Nafotily jsme nějaký fotky no a..natočily videa.
Celý tohle velký točení trvalo dohromady asi 4 dny s tím, že jsem v jeden den natočila outfit, druhej další, pak den nic no a pak jsem jich natočila asi 5- a použila jen jeden, protože se mi ty záběry prostě moc nelíbily. Stejně vám ale holky moje moc děkuju za ochotu, jste fakt skvělý. Bez vaší podpory bych asi nedělala nic a jen v skrytu duše záviděla všem, co dělaj to co dělat chtějí. 
Budu moc ráda, když se na video podíváte a dáte mi vědět, co si o tom myslíte- ať už komentářem nebo palcem. Kdybyste měli i třeba nějaký nápad, co bych mohla natočit příště určitě dejte vědět. Nechci ze sebe dělat nějakou youtuberku a blog pro mě bude nadál numero uno, ale myslím si, že youtube je zajímavým a zábavným zpestřením a taky jen natáčení tohohle videa mě moc bavilo.

↣ODKAZ NA VIDEO↢

Tak se mějte všichni fanfárově a  na závěr takový malý poselství, který si i já musím denně několikrát připomínat. Kašlete na ostatní. Dělejte to, co vás baví a to, co vás dělá šťatnými. Pokud na vás má někdo blbý kecy nebo se vám směje, tenhle člověk má jen komplexy z toho, že on nemá koule na to dělat si co chce přes názory ostatních. No fakt. Bohužel, podle sebe soudím tebe. Ale lidi se mění. Prostě, můj nejoblíbenější ultramegaklišécitát- be fearless in the pursuit of what sets your soul on fire. Protože nakonci je to všechno jenom o Vás.
                                                           

Share:

1 komentář

Blog Design Created by pipdig