neděle 16. července 2017

Summer playlist

Létooooooooo. Sedím si pěkně na terásce, papkám melouna a piju ledový nespresso. Nic a nikdo mě netrápí. Všechno mi je jedno. U nohou mi vrní kocourek a ve sluchátkách hrajou moje oblíbený písničky. Pro mě je hudba neodmyslitelná část života. Dokáže mi náladu nehorázně zlepšit, ale pokud jsem třeba jen trochu nešťastná tak se rozbrečim i z jedný smutný písničky Nemám zrovna nějakej super vytříbenej vkus co se žánru týče, poslouchám více méně všechno,  ale to co zrovna poslouchám se hrozně liší v závisloti na ročním období. Nepřeháním, když řeknu, že z hudby co  teď v létě zbožňuju bych si v zimě možná i ublinkla.
Abych se ale dostala k pointě, chtěla bych se s váma podělit o pár mých oblíbených písniček totohle léta. Já osobně články totohle typu zbožňuju, protože si sama nikdy nevím rady, když už mě moje playlisty omrzí, tak doufám, že budu někomu taky nápomocná! :)


Od Kyga zbožňuju v podtsatě všechny písničky, ale nebudu linkovat všechny, protože lenost je lenost..každopádně, od Firestonu až po Stole the show, Kygo je pro mě v létě vždycky strop.💗

 

Fotka je ze Zakynthosu z loňskýho léta. No co si budem, hned bych jela zpátky..ale díky bohu, už se mi to taky blíží a na dovču jedu už jen za měsíc a pár dnů! KONEČNĚ. 
Tak tohle by byl takovej "výcuc" mých oblíbených písniček. Je jich mnohem víc takže pokud by to někoho zajímalo, na spotify je celej playlist pod jménem "Moje léééto 2017". Určitě by mě zajímaly nějaký vaše oblíbený písničky! Poslouchá někdo něco českýho? Mějte krásnej večír:).
                                                       


Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig