čtvrtek 13. července 2017

Blue is good

Asi nejsem jediná, kdo si tohle léto maximálně zamiloval off shoulders. Topy, šaty, overaly a nevím, co všechno (dělají se off shoulders svetry? :D). Hrozně mě to baví ne jen kvůli tomu jak skvěle to vypadá, ale i protože je to prostě hrozně pohodlný a v létě maximálně užitečný- nesnášim, když se mi u něčeho opálí ramínka! Tenhle outfit jsem teda měla na sobě zrovna v den, kdy mi nechtěné opálení úplně nehrozilo. Takovej ten "nijakej den". Kdy prostě sluníčko nesvítí, není ale ani zataženo..prostě nijako. Občas foukne, občas zaprší, někdy ten paprsek problinke ale spíš ne. Je to prostě celkem nuda.  To by se dalo docela dobře říct i to tomhle outfitu a přesně proto jsem se ho pokusila trochu oživit zářivě modrou kabelkou. Upřímně, nejsem zrovna dvakrát velkej milovník týhle křiklavě modrý, moje je spíš baby blue. Někdy, ale udělám výjimku, jako v tomhle případě. Tenhle modrej prcek je už asi druhým nebo snad třetím rokem moje oblíbená letní kabelka, protože prostě neni nudná a kdo je v létě zvědavej na nudu? 

Správně, odpověď je nikdo. Někdy to ale přijde, a hlavně v tyhle nijaký dny se můžu unudit k smrti. Nic se mi sice nechce, protože (na) nic počasí je jako vysavač energie, zároveň ale nechci ležet v posteli a nic nedělat, protože yolo že jo. Zeptám se na radu toho nejvyššího, mamky. "Tak se jdi třeba učit, já nevim"- na začátku července? No senkjů. Co teď? Kdo mě zachrání? 
A tak jsem skončila tam, kde končím (a nebo začínám) vždycky a se vším. V kavárně. V mnoha kavárnách. Protože tour de kavárny, to vás zachání pokaždé.
What am I wearing?
Šaty: H&M
Bunda: Lindex
Boty: H&M
Kabelka: Michael kors
Náušnice: Claire's 
Náramky: Symbol4you.com

A co je vaše go to v tyhle nijaký dny? Jak je děláte nějaký?

Share:

2 komentáře

Blog Design Created by pipdig