středa 26. dubna 2017

Week in pictures: Velikonoce

Tak tenhle článek publikuju fakt hodně hodně pozdě. Je to už něco málo přes týden, co skončily a víc než 14 dní co začaly moje velikonoční prázdniny. Mám k tomu ale dostatečně dobrej doůvod..škola. Bylo/je teď toho na mě trochu moc a s tim souvisí nejen to, že nemám čas ale hlavně náladu. Snad už to teď bude zase lepší a já budu moct psát víc.  A teď teda k tomu, co jsem za těch několik dnů/týdnů prováděla.
Měla jsem asi tak 12 denní prázdniny, který jsem úplně celý strávila doma (tím myslím ČR) a hrozně těžko se mi zase odjíždělo. Od tý doby, co tam nežiju si užívám každej den strávenej v Krumlově, Praze, u nás na Lipně nebo prostě kdekoliv, kde to pro mě dřív bývalo rutinní, nudný nebo obyčejný.
Hned jakmile jsem přijela, sotva jsem si vybalila můj mega kufr jsem si zabalila malou tašku a vyrazila do Krumlova, za mýma kamarádama. Večer jsme byli v čajovně (as always) a já jako jediná srágorka, šla domu hned potom a v 11 už spokojeně chrupkala. V sobotu ráno jsem pak vyrazila s kamarádkou na snídani do našeho milovanýho Kolektivu a vyfotily jsme spolu pár fotek, který už jste mohli vidět v tomhle článku.


                      
Takový ty super behind the scenes fotky, který dokazujou jak moc talentovaná modelka jsem :D
Hned potom jsem jela domu, kde jsem dala do kupy článek a pak si jen a jen užívala maminčino jídlo. To dělám vždycky, když jsem doma. Dřív jsem si třeba skoro vždycky raději vařila sama ty moje "dietní pokrmy", ale teď když si to jídlo prostě musim denně připravovat sama mi přijde, že i rohlík se šunkou chutná líp, když je od maminky. Takže jsem se celý odpoledne cpala bábovkou a večer šla běhat. Teda spíš klusat. Nevim jestli je 6 minut/km úplně běh... :D
                    

V neděli jsem si zahrála na nejlepší sestru a připravila pro mě a Sárku (moje mladší sestřička) snídani. Jak jsem psala, v sobotu jsem byla na snídani a dala si ty neeeeeeeeeeeeeejlepší lívance ever. Tak jsem se je druhej den pokusila napodobit a musím říct, že byly dobrý, ale rozhodně né tak moc dobrý jako ty z Kolektivu. Byly z jablek a cottage sýru. Asi to zní jako divná kombinace, ale je to moc dobrý. Příště je zkusím zas a pokud recept vytunim na tolik, aby se oněm slavným lívancům podobal víc tak ho určitě přidám i sem!


Odpoledne jsme s mamkou vyrazily na brusle. Nejsme zrovna sportovkyně, ufuněly jsme společně nějakých 14 km asi za hodinu a čtvrt a večer si za odměnu zašly do kina na film kráska zvíře a na pizzu. Je to moc fajn pohádka! Jenom teda, nejsem moc muzikálovej typ a nějaký zpívací scény mi přišli trochu zdlouhavý a taky prince mohli vybrat hezčího :D. Večer potom jsem si opět zapečený lilky s parmezánem a chlebovou pizzu. MI-LU-JU. Přecpaná jsem teda byla neskutečně a cejtila jsem se přejedená ještě celý dopoledne druhej den. Bylo to ale totálně worth it.
Pondělí bylo naprosto krásný! Jak počasím tak i tím, jak jsem ho strávila. Ráno jsem si přivstala a i díky mému stále trvajícímu přecpání z večeře jsem se rozhodla jít si zacvičit a totálně jsem se vyřídila. Poslední dobou mě to moc nebavilo a pokaždý, když se mi nějakej "trénink" (nevim proč, ale nesnášim tomu takhle říkat:D) takhle podaří mám z toho fakt radost. Když jsem přijela domu, skoro hned jsme jely s mamkou a sestrou do Budějovic, kde si mamka potřebovala něco vyřídit a já si skočila do zootu pro novou úžasnou halenku a sukni. Ať už je prosím zase jaro a ne tenhle divnej prosinec a já je konečně můžu nosit!! Zašly jsme taky (to bychom jinak nebyly my) na zmrzlinu a v podvečer jsem se sešla asi tak po sto letech s kamarádkou Kájou, procházely jsme se a probraly všechny životní problémy samozřejmě. Miluju tyhle chvíle.💕
 
Malá modelka/blogerka. :D

V úterý jsem se dopoledne válela, napsala článek na blog a pak už dělala jen věci do školy. Jenom povinnou četbu teda. Byl to takovej línej a ne moc zajímavej den..
Ve středu ráno jsem se kupodivu znovu dokopala do fitka. Zase to bylo celkem fajn, i když tentokrát jsem byla celkem líná a moc jsem se nepřekonala...Odpoledne jsem zase jela do Krumlova, Kolektivovat a kecat.. jako vždycky.
Ve čtvrtek jsem brzo ráno jela do Prahy, kde mě čekala změna vlasů. Hrozně dlouho jsem se už chtěla nějak přebarvit a ostříhat. Ostříhala jsem se teda už asi před měsícem, na barvu jsem si ale musela počkat. Bylo to moje podruhé v salónu Michala Zapoměla. A jsem strašně moc spokojená! Je to teda dražší než u kadeřnice, ke které chodím normálně, ale zrovna barvení podle mě neni úplně sranda a pokud vám na vlasech záleží tak se vyplatí do toho investovat. Hlavně to neni věc, kterou bych si nechávala dělat kadžý měsíc.

Cela "procedura" zabrala nějakých 5 hodin a mělo to nějakých 5 fází.
Čtvrtek večer i pátek jsem strávila u kamarádky v Praze a žádný fotky z toho dne nemám, protože jsme vlatně jen mluvily a mluvily. V pátek jsem byla poprvý (jo, poprvý) na running sushi a fakt jsem si to zamilovala. Byla bych schopná tam sedět klidně i 4 hodiny a jíst.
V sobotu jsem taky byla víceméně doma. Byla jsem běhat, dělala věci do školy a večer jsme jeli na večeři. A neděle se pak táhla v tom samém duchu. Protože by to jinak nebyly Velikonoce nebo prázdniny, každý ráno jsem si dělala obrovský snídaně do postele. Takže obědy pak
byly nejdřív ve 3. Co mě ale upřímně mrzí je, že za celý Velikonoce jsem ani jednou neměla nádivku na kterou jsem se těšila asi 3 týdny předem. Achjo.


Vážně si myslíte, že jsem skončila u 2 kousků mazance? Nenechte se vysmát. Většinou jich padlo aspoň 5....:--)
A je tu Velikonoční pondělí! Den, který my holky milujeme ze všeho nejvíc. Heleďte mě nevadí to, že nás kluci "mlátí" protože většinou to sotva cejtím a někteří jsou tak opatrný, že mi v podstatě raději pomlázkou hladí záda než aby mě mlátili. To, že by mě někdo něčím polil už se mi tak nějakej ten rok nestalo. Mě jen štve, že většinou všichni vyzváněj už v 8 ráno, kdy já ještě spim. Tenhle rok byl ale jinej, protože počasí nebylo úplně velikonočční, ale spíš vánoční takže se nikomu moc ven nechtělo. Co na tomhle dni miluju je asi všem jasný- nadílka. Miluju sladký jestli vám to ještě nedošlo. A ty 3 čokolády, reeses a milion dalších věciček už nemám, protože všechno jsem to spápla během pár dnů...

Později jsme šli na rodinný oběd k nám na hotel, odpoledne jsem proválela a projedla a večer jsem jela opět do Krumlova za mojí milovanou Nelďou. Hádejte, co jsme dělaly, můžete dvakrát. Ano, jedly.
Úterý. Můj poslední den prázdnin, achjooooo. Proč to vždycky tak strašně rychle uteče? Celý prázdniny jsem zakončila stejně, jako jsem je začla. Snídaní v Kolektivu. 

Pak jsem si musela dojít na úřad pro novou občanku a řidičák. Minulej měsíc ve Španělsku mi totiž ukradli peněženku a řeknu vám, nesnášim úřady. Je to tak moc komplikovaný zvlášť když jsem všechny všední dny v Linzi a volno mám (logicky) jen o víkendech, kdy je zavřeno. Takže všechny tyhle otravný věci pak musím řešit o prázdninách. Já, protože jsem já, jsem si ještě zapomněla jakejkoliv doklad o vydání občanky takže jsem tím zkomplikovala dopoledne i celý mý rodinně, protože mi museli hledat rodný list a ten následně přivést. No, místo hodinky jsem si to protáhla na 2,5, ale hlavně že už mám všechny doklady zpátky. 
Odpoledne jsem pak jenom balila a odjela zpátky do Linze.
Tak tohle byl můj první díl week in pictures článku, kterej bych chtěla psát častěji, protože mě samotnou hrozně baví číst a taky je to superzpůsob na využití random fotek! :D Doufám, že se vám i ten můj líbil. 
Papa, hezký zbytek středy.💋Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig