neděle 9. dubna 2017

Saturday morning stroll

Je sobota ráno a sluníčko sice nesvítí, ale i tak mám pocit, že všechno září. Probouzí mě zpěv ptáků a vítr z pootevřenýho okna. Vstanu, ustelu si postel a napíšu kamarádce o tom, kdy se teda sejdem. Oblíknu se, namaluju a razím do ulic ranního Krumlova. Miluju jaro! Má takový zvláštní kouzlo. Na jaře je všechno krásný, i když nesvítí sluníčko nebo jsou dokonce bouřky, mám pocit, že je všechno pozitivní. Štráduju si to přes most, úsměv od ucha k uchu a už se nejvíc těším až si dám svůj avo toast a pořádný kafe.

It's Saturday morning and even though the sun isn't shining I feel like the world is glittering around me. The sound of birds singing and the wind from a slightly open window is waking me up. I get up, make my bed and I text my friend asking where are we going to meet. I dress up, do my make up and I'm going to the streets of a morning Krumlov. The first thing I'm thinking about- I love spring! It has some kind of magic. Even if it's not super sunny or even if it's raining...everything seems to be positive somehow. I'm marching across the bridge, smiling from ear to ear and I just can't wait for my avo toast and a proper cup of coffee.
                     
Jakmile je bod 1 a 2 splněn, a problémy páteční noci pořádně probraný, zvedáme se s mojí kamarádkou s jdeme fotit! Taky tak milujete mít tak talentovaný kamarády? Obecně zbožňuju, když mají lidi nějakou vášeň a jdou si za tím. Prostě když lidi fakt dělaj to, co je baví. A to je přesně Aniska. Couráme se městem a hledáme nějaký místa s minimem asijských turistů (což je tady faaakt výzva), Aniska mi hodinu vypráví o analogu, jako by to byla ta nejvíc fascinující věc na světě a já už ani nevím, co mi vlastně říkala. Já tu holku miluju. :D

As soon as we fulfil points 1 and 2 and discuss the problems of the Friday night, we are finally heading to take some pictures! My friend and I. I love when people are so passionate about what they do- like her and photography. We are strolling down the city and Aniska is talking about her analog camera like it is the most interesting and important thing in this universe- and I don't even remember what was she saying. I just love that girl.   
 A tak jsme za pár hodin spáchaly něco málo přes 100 fotek a já strávila asi něco málo přes 100 let vybíráním těch nejlepších. Tohle jsou ony. Abych byla upřímná, líbí se mi ještě mnohem víc fotek, ale už tohle mi přijde, že je na jeden článek až až. Přesto doufám, že se vám tenhle typ článku nebo spíš takovýho """foto deníčku""" (fakt nevim víc vystihující název:DD) líbil, protože bych moc ráda Anisku využívala častěji! Děkuju ti, ty můj zrzku! <3
Doufám, že si užíváte jaro a víkend stejně jako já! Doporučuju ranní prochajdy s lidma, co zbožňujete, protože to hned dělá ty dny krásnější. :)

And so within a few hours we made around 100 and something pictures and I spent around 100 and something years choosing only a few ones that I could post. It was sooo hard cause honestly, I like most of them. But I think that this is enough for just one article. Hopefully you like this ""photo diary"" kind of thing since there isn't that much to read and I would definitely love to make this kind of posts more often! I hope you are enjoying spring as much as I do! Btw. I recommend going out in the morning with the people you adore because that makes the days even more beautiful :)

                                                             What I'm wearing?
                                                        Shirt: Abercrombie & Fitch
                                                       Jeans: Replay
                                                       Sweatshirt: Replay
                                                       Backpack: Michael Kors
                                                      Stocking: Calzedonia
                                                      Shoes: Michael Kors
                                                      Watch: Michael Kors

                                     

Share:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig