neděle 19. března 2017

#girlpower

Tak jsem se rozhodla to taky zkusit a založit si blog. S touhle myšlenkou jsem si v hlavě pohrávala už dlouho, ale nikdy jsem tak nějak neměla dostatek odvahy to udělat. Jsem člověk, co si stojí zatím, že každej by měl dělat to, co chce a co ho baví bez ohledu na názory ostatních. I přesto ve mě pokaždý zvítězil ten posera, co raději zůstane schovanej ve svý komfortní zóně než aby zkusil dělat něco, co ho vždycky lákalo a bavilo. Jenomže jsem si uvědomila, že život je moc krátkej a já si vlastně nechci jednou říct jak moc lituju toho, že jsem blogování nedala šanci i když mě to tak lákalo. A tak jsem si řekla, proč to nezkusit? Co tím můžu ztratit? Miluju čtení blogů. Miluju focení a psaní. Miluju módu a mluvení sama o sobě (hh). A někdy, když se dobře vyspím, sluníčko svítí a štěstí mi přeje jsem i trochu kreativní...snad.Tohle je teda můj první post. Schválně jsem pro to zvolila zrovna outfit, protože móda je asi hlavní směr, kterým bych tenhle blog chtěla ubírat.

So..I've decided to try it as well and I made a blog! I've been playing with this thought for a longer time now but I've never really had the guts to actually try it and make it happened. I'm that kind of person who stands for the fact that everyone should be doing the things they love and that make them happy no matter what other people say about it. Still, there was this part of me that has always preferred staying in that comfort zone of mine doing only the things that were easy and not having to sacrifice anything in order to actually do something I've always wanted to do. But then I realized how short life actually is and that I don't wanna tell myself one day how much do I regret not trying out blogging just because of the fear from reactions and discomfort. Honestly, what can I lose? I love taking pictures and writing, I love fashion and I love telling people 'bout myself (haha). And sometimes, only sometimes when I'm having a good day, sun is shining and I've already had a few coffees and good food, I can be pretty creative as well..maybe.. So this is my first post. I purposely chose the first one to be an outfit post, because fashion is one of the main directions I'd like this blog to go for. 

Tenhle outfit je pro mě výjimečným, díky vzpomíkám který na něj teď už mám. Vždycky mi připomene všechny ty drobnosti, který mě v ten den udělali nejšťastnějším člověkem na celém světě, Sluneční soustavě, galaxii a snad i vesmíru. 
From now on, this outfit will always be a bit special for me because of the memories it brings up in my mind. It will always remind me those little things that made me the happiest person in the world, in our Solar system, galaxy and maybe even in the whole universe. 

Takovým "hlavním bodem" celýho outfitu je tenhle velice jednoznačný top. (:D) Dlouho jsem hledala, nějaký obyč bílý triko s nějakým buď vtipným, originálním nebo alespoň chytrým nápisem a pak ejhle, v Topshopu jsem objevila tuhle krásku. Nechci v tomhle článku rozebírat nějaké moje osobní názory na problematiku muži vs. ženy apod., to bych nechala na jindy ale...girls run the world!
The "main point" of the whole outfit is probably this top with a very clear message. I've been searching some basic plain T-shirt with some catchy saying that'll be either funny, original or very veryyy smart. Guess where I found one..Topshop had granted my prayers. In this post I don't really want to discuss my personal opinion on these men vs women issues, let's save that one for later. But as you can probably guess, for me...girls run the world!

Abych celý vyprávění nějak zakončila. Tohle bude znít super lacině, chtěla bych moc poděkovat všem mojem kamarádům za to, co pro mě v ten den udělali (existovali) a za to, co pro mě dělají denně už několik let, čehož je nepopsatelně mnoho. Děkuju vám, protože s váma si uvědomuji jak šťastnej člověk vlastně jsem. S váma jsem sama sebou. 
So to end this whole story...This might sound a bi cheesy but I'd like to say a huge thanks to all of my friends. Thank you for being who you are and for making me who I'm, every second of my life for so many years. Without you, I wouldn't be where I'm and who I'm today. What I'm wearing?
Top: Topshop (here)
Jeans: Zara (here)
Jacket: Topshop (here)
Shoes: Zara (similar here)
Backpack: H&M (similar here)
Takže tímto bych asi ukončila tenhle první (snad ne poslední) post. Abych byla úplně upřímná, už teďka z toho mám hrozně dobrej pocit a jsem štrašně šťastná, že jsem tady tuhle věc udělala. Doufám, že jste si čtení a prohlížení článku užili stejně, jako já jeho psaní a stejně tak doufám, že se zase..uvidíme?... u dalšího postu! Mějte krásný den.

So this is the end of my first and hopefully not last post. To be totally honest, I'm already feeling so relieved and happy that I made it. I hope you enjoyed reading as much as I did enjoy writing this post and I hope the same that we'll...see?...each other soon! Have a beautiful day!Share:

6 komentářů

Blog Design Created by pipdig