úterý 28. března 2017

Casual baby

Ahooj u dalšího postu. Celkem mi trvalo než jsem se konečně dostla k tomu ho napsat, ale můj život byl poslední týden jeden velkej bordel a nevěděla jsem na co myslet dřív. I když mám hlavu plnou nápadů, děje se mi teď tolik věcí v osobním životě i ve škole a já tak nějak nedokázala přinutit můj mozek k tomu, aby vymyslel nějakej jinej článek než další outfit. Tak snad příště.. :D

Hellooo there again! It took me some time to make another post but my life is such a mess right now and even though I have sooo many ideas what to post here I couldn't really focus on making any more precise articles than just another outfit. Hopefully next time! :D
I když tenhle look je spíš ležérní a né úplně tak zajímavý (když pomineme mojeho novýho červenýho miláčka, ale o něm později), měla jsem ho na sobě v hodně zajímavý den. Byla to minulá sobota, v den mých 16tých narozenin. O tom všem co jsem dělala, jedla a jak jsem po 10000tý vyznala mým kamarádům nekonečnou lásku bych chtěla napsat jindy, ale teda sobota byla fakt něco divnýho. Víte jaký to je pocit, když si s váma Bůh nebo kdokoliv, kdo to tady celý řídí, pěkně zahrává..?

Even though this look is super causal and not so interesting (if we will just skip my new red baby for a moment) I wore it on one of the most interesting days. It was last Saturday, on my 16th birthday. What I did, what I ate and how did I declare my love to my friends once again I'll tell you in a different post. Let's keep it simple today :D So Saturday, that was something else. Do you know that feeling when it seems like God, or who ever runs this world from up there, is making fun of you the whole entire day? 

Takový to, když máte v jednu chvíli neskutečný štěstí a za ještě větší chvíli se všechno pokazí? Řekněme třeba že vyhrajete loterii a o 15 minut později vám někdo vyvraždí celou rodinu. Dobře tohle je celkem dost přehnanej příklad, v tomhle jsem fakt špatná. Ale chápeme se. Tohle provázelo můj 5840tý den na týhle planetě od rána až do večera. Nemůžu úplně zacházet do detailů, protože věřím, že lidi kterých se to týká si tenhle článek přečtou a nadšení by z toho nebyli...ale fíha. To jak a se mi hladina štěští a neskutečnýho smutku zvyšovala a snižovala jako na horský dráze dlouho nezapomenu.

It's like when you are extremely lucky at one minute and at the other one everything is ruined? Like you have just won a lottery and 15 minutes later someone murders your family. Ok, this is a bit exaggerated. I've never been good at this. But you get my point. This had been going the whole day. I can't really go in too much details since some people who are related to that might read this article and...that wouldn't be good...but wow. I will never forget the way my levels of happiness and sadness were going up and down like on a rollercoaster.
No a teď teda zpátky k outfitu. Jak už jsem zmínila o odstavec výš, věc od který se všechno odvíjelo a věc okolo který se teď v podstatě točí celý můj vesmír je tahle kabelka, kterou jsem právě k šestnáctinám dostala. Co vám budu povídat...jestli jsem někdy zažila lásku na první pohled, bylo to před pár týdny, když jsme s maminou vešli do Longchamp v Pařížský a já uviděla tohohle prcka na horní polici křičejíc vem si mě.
Červená byla vždycky moje barva a jedna z věcí, co na ní miluju je právě to jak hrozně rozzáří a ozvlaštní jakkýkoliv kousek nebo celý outfit. Kdyby takhle kabelka byla černá, asi bych si jí zfleku nekupovala a neruinovala tak účet mých rodičů. Miluju to, jak mi dodává takovej sebevědomej pocit. Myslim si, že tohle pochopí jen holky,co jsou stejně ulítlý jako já takže pokud nejste jednou z nich, asi si teď můžete vykroutit panenky. 


But let's go back to the outfit now. How I said few paragraphs above, the thing that sets the whole outfit and the thing around which my whole universe has been spinning lately is this bag, which I've got for my birthday. What can I tell you..it was love on a first sight. When I had gone to the Longchamp shop in Prague few weeks ago with my mum and I saw this little baby on the shelf I knew I had to buy it.
Red has always been my colour and one of the things I love the most about it is, that it always lights up whatever piece of clothes you wear. If it had been a black bag, I wouldn't buy it and I wouldn't be ruining my parent's account with it. I love the way it makes me feel. I think that this will get only some girls who are obsessed with bags just like I am and if you are not one of them you have to think I'm completely crazy..
Všechny tyhle fotky jsou focený v Českym Krumlově, kde teď bývám bohužel naprosto minimálně. Teď když se tak dívám zpátky na ty obrázky, musim říct, že mi to vážně chybí. Opravdu, kolik měst má takovouhle atmošku?

All these pictures were taken in Cesky Krumlov where I've been spending soo little time in the last few months and looking back at these them I kind of regret that. Doesn't it look stunning? 

 Já doufám, že jste si dnešní (vím, že možná celkem pointless) článek tak nějak užili a nebo se aspoň pokochali fotkama od tý nejlepší fotografky v naší nádherný zámecký zahradě. Teď, když píšu tenhle post je 23:12 pondělí večer a já zítra píšu test z chemie a nic neumím. Ale hlavně, že mám napsanej článek #priorities.
Taky si někdy přejete, aby měl den aspoň 30 hodin? Ach Bože, jak jednoduchej by byl můj život! Možná bych někdy i spala. 

I hope you enjoyed this (I know a bit pointless) post and that you liked all the pictures taken by the best photograph ever. Now, when I'm writing this post is like 23:12 Monday evening and I'm having a chemistry test tomorrow and I know nothing. But I've written a blog post #priorities. Do you ever wish a day would have at least 30 hours? Oh my God, my life would be soo easy. Maybe I would even sleep sometimes.
What I'm wearing?
Jacket: Zara (similar here)
T-shirt: Replay (here)
Jeans: Zara (similar here)
Shoes: Adidas (here)
Bag: Longchamp (here)
Watches: Michael Kors (similar here)
Sunglasses: Dolce&Gabbana (similar here)
Mějte krásný den a moc se těšim u dalšího článku! 

Have an amazing days! Looking forward for the next time.
Share:

1 komentář

Blog Design Created by pipdig